skip to main
|
skip to sidebar
joi, 24 februarie 2011
viata e o lupta
http://www.polemika.ro/social/iubeste-viata-chiar-si-din-scaunul-cu-rotile_1905.html
vineri, 18 februarie 2011
http://www.polemika.ro/social/iubeste-viata-chiar-si-din-scaunul-cu-rotile_1905.html
Postări mai noi
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
viata este o lupta, luptate cu ea
Cand razi toti vor rade cu tine…dar atunci cand vei plange o vei face singur.
Insignă Facebook
Gavrilescu Robert
Creează-ți o insignă
Persoane interesate
Arhivă blog
▼
2011
(2)
▼
februarie
(2)
viata e o lupta
http://www.polemika.ro/social/iubeste-viata-chiar-...
►
2010
(4)
►
iunie
(1)
►
martie
(3)
Despre mine
ROBERT GAVRILESCU
AMBITIOS, PERSEVERENT,INCAPATANAT, SINCER, ONEST, INTELEGATOR, COMUNICATIV, UN LUPTATOR INASCUT,UN OM SIMPLU CARE ARE SI CALITATI SI DEFECTE
Vizualizați profilul meu complet