skip to main | skip to sidebar

miercuri, 2 iunie 2010

CINE NE FURA VISELE.mpg

Publicat de ROBERT GAVRILESCU la 13:21 Niciun comentariu:

miercuri, 24 martie 2010




Publicat de ROBERT GAVRILESCU la 12:43 Niciun comentariu:



Publicat de ROBERT GAVRILESCU la 12:25 2 comentarii:
Publicat de ROBERT GAVRILESCU la 11:24 Niciun comentariu:
Postări mai noi Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postări (Atom)

viata este o lupta, luptate cu ea

Cand razi toti vor rade cu tine…dar atunci cand vei plange o vei face singur.

Insignă Facebook

Gavrilescu Robert

Creează-ți o insignă

Persoane interesate

Arhivă blog

  • ▼  2011 (2)
    • ▼  februarie (2)
      • viata e o lupta
      • http://www.polemika.ro/social/iubeste-viata-chiar-...
  • ►  2010 (4)
    • ►  iunie (1)
    • ►  martie (3)

Despre mine

Fotografia mea
ROBERT GAVRILESCU
AMBITIOS, PERSEVERENT,INCAPATANAT, SINCER, ONEST, INTELEGATOR, COMUNICATIV, UN LUPTATOR INASCUT,UN OM SIMPLU CARE ARE SI CALITATI SI DEFECTE
Vizualizați profilul meu complet